Vážíme si toho, že se naše přístroje staly nedílnou součástí Vašeho života a pomocníkem na cestě ke zlepšení Vašeho zdravotního stavu...

Jaké jsou tedy zkušenosti pacientů s používanými přístroji?

Pozn.:

Všechna jména uživatelů jsou registrována v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. A proto, chcete-li se podělit o vaše stanovisko, nezadávejte prosím své celé jméno, adresu a telefon.Vše toto popř. uchováme v interních záznamech společnosti.
Děkujeme a respektujeme, že nás respektujete.

E.T., s chronickým diabetem měla vřed na chodidle, který po tři roky neodpovídal na konvenční léčbu. Stav se zhoršil natolik, že bylo rozhodnuto amputovat. Po několika léčbách BioBeam 660 došlo k výraznému zmenšení bolesti a pacientka byla znovu schopna spát bez medikace. Po 36 dnech se rána kompletně zahojila.

R.B., 21 letý pacient mající spinu bifidu s parézou dolních končetin a anestézií chodidel trpěl na proleženiny /dekubity/ pravé paty následkem nových ortopedických bot. Léčba přśtrojem BioBeam 660 byla zahájena v době, kdy následovala 3 měsíční neúspěšnou konvenční léčbu. Po dvaceti léčbách přístrojem BioBeam 660 se dekubity zcela zahojily.

J.N., 42 letá pacientka trpěla opakovanými záněty dutin a angínami, projevujícími se úpornou bolestí v krku a teplotami. Při těchto příznacích byla mj. léčena antibiotikami a další medikamencí. Po zahájení léčby s Biobeamem 660 došlo k radikálnímu ústupu projevů bolestivých stavů a k nápravě zdraví pacientky.

K.J., 75 letý diabetik trpěl pomalým hojením pooperační rány po amputaci pravé dolní končetiny pod kolenem. Po dlouhotrvající neúspěšné konvenční léčbě byl pacient léčen BioBeam 660. Po 26 léčbách se rána zhojila kompletně.

P.B., 30 letý pacient utrpěl při pádu na motocyklu poranění pohybového aparátu (jež byly mj. léčeny přístrojem Biobeam 940) a také vícečetně tržné rány a odřeniny po celém těle se zánětlivým a hnisajícím průběhem. Po několika léčbách Biobeamem 660 byl pacient propuštěn do domácí péče bez jakýchkoliv následků a viditelných kožních defektů, či jizev po úraze.

J.Č. Vážení v loňském roce ( 2008) jsem mé matce zakoupil přístroj Biobeam 940. Od té doby jej používá téměř denně a výrazně se jí zmírnily bolesti páteře a kyčlí do té míry, že může chodit a omezila i užívání analgetik proti bolesti ( je jí 82 let ). Pro doplnění ještě uvádím, že na základě dobrých zkušeností s přístrojem Biobeam 940 jsem pro svou rodinu zakoupil i Vaše přístroje Bionase a BioStick. Se všemi výrobky jsme naprosto spokojeni a mohu potvrdit, že mají prezentované vlastnosti. proto je doporučuji i svým známým. (9.2.2009)

M.I., 75 letý pacient měl gangrénu na patě v důsledku periferní vaskulární choroby. Před léčením BioBeam 660 světelným léčebným systémem byl neúspěšně léčen nejrůznějšími metodami; pacient byl upoután na kolečkové křeslo, protože při chůzi trpěl velkou bolestí. BioBeam 660 byl poslední možností před chirurgickým řešením. Již pátý den si pacient přestal stěžovat na bolest a byl schopen chůze bez asistence. Po dvaceti dnech léčby se plocha rány zmenšila na 50% ze 4.7 cm2 na 2.3 cm2. Po 4 týdnech se rána zahojila úplně.

MUDr. Adámková vyzkoušela možnost použití BioBeam 660 v oblasti péče o stárnoucí a tudíž ochabující pleť. Zde stejně jako u akné se jeví, že mnohem lepší je použití BioBeam 660 a lokálně aplikované látky. Pomocí přístroje se totiž dosáhne výrazně lepšího proniknutí účinné látky do hlubších vrstev aktivní tkáně a tím se samozřejmě projeví efekt lepší regenerace tkáně. Z toho vyplývá, že přístroj je vhodný pro kosmetické salony. Lze jej totiž použít v rámci klasického kosmetického ošetření /bez příliš častých návštěv/. Nebo jako regenerační kůru.

N.B., 64 letý pacient, řidič taxíku, trpěl bolestmi v oblasti bederní páteře. Bolest se zvětšovala během odpočinku a v noci, nereagovala na žádnou konvenční léčbu /léky apod./ Computer tomograf ukázal kloubní osteoartriris. Po 3 léčbách BioBeam 940 ustaly bolesti v noci, po 7 léčbách byl pacient schopen vrátit se k normální práci. Po následných 15 léčbách a dvou krátkých léčeních v průběhu roku byl pacient bez bolesti a neztratil žádnou další práci kvůli bolestem v zádech.

L.V., 50 letá pacientka s revmatoidní artritidou /především na rukou/ prakticky nereagující na medikaci. Po dvou týdnech /deseti sezeních/ léčení BioBeam 940 došlo k markantnímu snížení známek zánětu v malých kloubech obou rukou.

J.K., 71 letá pacientka měla degenerativní chorobu kolene, která nereagovala na konvenční léčbu. Po 3 léčbách přistrojem BioBeam 940 se bolest zmírnila, po 7 léčbách byla schopna návratu k normálnímu dennímu životu. Po roce si už na bolest nestěžovala.

A.P., 60 letá pacientka s dlouho trvající revmodiné artitidou byla neúspěšně léčena non-steroidními protizánětlivými léky. Po třech týdnech /deseti sezeních/ léčby BioBeam 940 došlo ke kompletnímu potlačení známek revmatoidní artritidy.

A.C., 23 letá pacientka, zdravotnice, trpěla 2 roky chondromalacií pately a rok nebyla schopna pracovat pro bolest. Po 5 léčbách BioBeam 940 již zaznamenala zlepšení. Po kompletní léčbě je nyní schopna vyjít dvě poschodí svého domu bez bolesti a vrátila se ke své profesi.

V dalším klinickém testování, prováděném v nemocnici pro staré lidi, pacienti s degenerativní osteoartritidou byli rozděleni do dvou skupin, z nichž jedna byla léčena přístrojem BioBeam 940 a druhé skupině bylo podáváno placebo. Léčba byla aplikována na obě strany kolene 15 minut dvakrát denně. Na konci 10. dne léčby se bolest výrazně zmenšila u pacientů léčených přístojem BioBeam 940 ve srovnání se skupinou, které bylo podáváno placebo.

 

Kr. Vl., 78let

Musím odpovědně prohlásit, že jsem s léčivými účinky nanejvýše spokojen. Jsem ročník 32 a mám značně postižení obou kolenních kloubů 3.stupně. A poznal jsem, že již při prvním jeho použití se dostavilo zjevné zlepšení mého ztíženého zdravotního stavu a znatelné odstranění bolestí.
Je to skutečně v přirovnání dar z nebes, technický, vědecký zázrak. Srdečný dík jeho tvůrcům, vědcům, technikům, vývojovým pracovníkům, výrobcům. Pracoval jsem dlouho jako kameník v nepříznivých h prostředích. Přístroj mi umožňuje vyrovnat se s následky ztíženého, nezdravého zaměstnání a zařadit se do aktivního života vzhledem k mému stáří. Vřele doporučuji.

 

Katka

Biobeam jsem koupila k Vánocům nemocné mamince (72 let), která už dlouhá léta trpí bolestmi kloubů. Skoro ani nevychází z bytu. Po necelých 2 týdnech jsou znát výsledky – maminka začíná postupně chodit a tvrdí, že bolesti jsou už daleko mírnější. Sama jsem Biobeamu příliš nevěřila a zdálo se mi to jako vyhozené peníze... ale mamka tvrdí, že pomáhá. Tak nevím, jestli to není jen nějaký Placebo efekt, každopádně účel splnil :-)

 

Jana N., PRAHA

V naší charitní organizaci denně vyjíždíme za našimi pacienty. Spousta z nich je imobilních a jsou odkázáni na trvalou péči. Zajišťujeme jim mimo jiné např. převazy bércových vředů a podobně. Vaše přístroje BioBeam 940 a BioBeam 660 používáme dlouhodobě (dnes již více než 10 let) a rádi bychom vám, alespoň touto cestou, za ně poděkovali. Úleva, kterou pacientům přinášejí vaše přístroje je nepopsatelná.

 

Vladimír J., České Budějovice

Léčím se BioBeam 940. Silné bolesti v kolenou se omezily minimálně o 70%. Jsem s tímto výrobkem opravdu spokojen. Léčba jednoduchá, použitelná kdykoliv a především funkční.

 

Profesionální fotbalista, reprezentant České republiky

Jsem profesionálním fotbalistou a několikanásobným reprezentantem České republiky. Při úrazu kolene, který se mi přihodil během mé fotbalové kariéry, jsem se léčil přístrojem BioBeam 940. Byl mi doporučen spoluhráčem z reprezentace. Abych řekl pravdu – zpočátku jsem takovéto léčbě vůbec nevěřil. K mému obecnému údivu byly výsledky léčby a rehabilitace s BioBeamem 940 vynikající.

Pozn.:  Jméno uživatele bylo po vzájemné dohodě vymazáno a to vzhledem k podmínkám v nově uzavřené zahraniční profesionální smlouvě, kde nastupuje za zahraniční fotbalový klub, což plně respektujeme a přejeme ať se daří!

 

MUDr. O. Grünner  CSc, Jeseník

Můj pacient trpící xoxarthrozou třetího stupně si chválí velmi Biobeam 940

 

Marie T., Pardubice

Sice vůbec nechápu jak ten přístroj funguje, ale upřímně mě to vůbec netrápí. Já tomu stejně nerozumím. Ale zapnout to zapnu tak jednoduše jako televizi, přiložím na záda (trápí mne bolest k kříži) obepnu ten gumový popruh co je u toho proto abych to nemusela držet v ruce a nechám působit. To je celé. Z léčivých výsledků jsem mile překvapena a mile potěšena. Díky Vám.

 

P.J.

Dobrý den, jak už to tak bývá, zranění provázejí sportovce. O to je pro mne důležité zjištění, že i u nás existují přístroje, které jsou schopny pomoci tělu vrátit se do plné zátěže. Já osobně jsem měla, mám a vzhledem k tomu, že jsem si je osobně pořídila – tak i v budoucnu budu mít možnost používat přístroje BioBeam tehdy, když si to mé tělo vyžádá. Měla jsem BioBeam vždy sebou jak na Mistrovstvích světa, Mistrovstvích Evropy, tak i na Olympijských hrách, kde jsem reprezentovala naši malou krásnou zemi. Ono totiž, přestože to asi spousta lidí neví, tak i obyčejný lék, který lze volně zakoupit v lékárnách bez lékařského předpisu, může být pro sportovce nebezpečným, neboť látky, které obsahuje mohou spadat mezi tzv. doping. O to více mne těší, že mám možnost používat BioBeam, který je bezlékovou léčbou a bez vedlejších účinků.

 

Jana V. 58 roků

Trápila jsem se s bolestmi kloubů dlouhých 7 let. BioBeam 940 vlastním zhruba 2 roky a díky jeho výborným službám se mohu opět věnovat svým oblíbeným zájmům, jako je pletení a zahrádka. Dříve jsem bohužel toto vykonávat nemohla. Trpěla jsem jako kůň.

 

Jaroslav, 69 let, Brno

Vaše přístroje jsem si pořídil celkem 3. Jsou pro celou rodinu. BioBeam 940 mám na sobě nejčastěji já. Šestsetšedesátku manželka, neboť má problémy s bércáky a BioStick používá vnučka na opary. A co bych k těm přístrojům mohl říct? Tak to je jednoduché: HERGOT KDE JSTE BYLI PŘED DVACETI LETY!!! JÁ UŽ TY PŘÍSTROJE POTŘEBOVAL TEHDY!!! Ale jsem rád, že jsem si je mohl pořídit, i když trochu později. Díky ještě jednou

 

Jan M.

Po mnoho let jsem závodně sportoval. Zhruba tak před třemi roky mne začalo pobolívat levé koleno a kyčel. Zkoušel jsem po nějaký čas trénovat pod prášky a injekcemi, ale bolest byla nesnesitelná. Nakonec jsem se dostal do stavu, že bylo problém pro mne posadit se, nebo ulehnout a následně z postele vstanout.. Při podrobném vyšetření u mne lékař zjistil artrózu druhého stupně. Předepsal mi terapie a já postupně odzkoušel obstřiky, elektroléčbu, laser, ultrazvuk, zábaly i různé léky a potravinové doplňky. Bolest se pak ztlumila, ale výraznější změnu k lepšímu jsem však nezaznamenal. Posléze jsem nastoupil do lázní a tam jsem měl i léčebné procedury s přístrojem BioBeam 940. Cítil jsem se mnohem lépe, rozsah pohybu v koleni i kyčelním kloubu se zvětšil a je to o mnoho lepší než před tím. Následně jsem si BioBeam sám zakoupil přímo v lázeňském domě u samotných doktorů a na jejich doporučení. A nyní jej používám doma když potřebuji a nebo když se necítím fit. Zdravotní stav se mi rapidně zlepšil. A bolesti už se nedostavují v takové intenzitě jako dříve.

 

Jarmila S., Olomouc

BioBeam 940 mi zakoupil můj manžel jako dárek k narozeninám. Je to dnes jedna z nejlepších věcí v mé domácnosti (teda samozřejmě až po manželovi)

 

Karel, Zlín

BioBeam? Já vím houby jak to funguje, já vím prdlajs o technické stránce toho výrobku. Mám ho doma asi jeden a půl roku a jediné co mě na něm zajímá je to, ŽE FUNGUJE. Já normálně pracuji v dělnické profesi a tělo za ty roky dostalo co proto. Před tím jsem víc než rok promarodil a byl doma. BioBeam mně však vrací zpátky do života. A taky v pátek večer do hospody, kde mohu znovu s kamarády při pivečku hrát karty. Dříve to nešlo. Nebyl jsem přes urputnou bolest schopný karty udržet v ruce. Dnes je tomu naštěstí jinak.

 

Tereza M., Chrudim

 Od dětství trpím na opary (tzv. zima) na rtech. Vždy když někde jen trošičku prochladnu, nebo mne např. ofoukne průvan, nebo klimatizace v autě a podobně, tak mám do druhého dne pusu a rty obsypané bolavými opary. Od té doby, co mohu požívat váš přístroj BioStick, se zkrátila doba, kdy se tyto citlivé a bolestivé úkazy na mé tváří ztratí a rty vyléčí. Zároveň se netvoří tak intenzivní a v takovém množství jako tomu bývalo dříve. Na vašem přístroji, teda vlastně na mém přístroji J BioStick oceňuji to, že je malý, přenosný a že je na tužkové baterie. Proto jej mám pořád u sebe v kabelce a v momentě kdy cítím to „pálení a svědění“ provázející nový opar na mém rtu, tak okamžitě dané místo nasvěcuji. U oparu je velmi důležité zachytit tu počáteční fázi, tedy moment, kdy bují, svědí a otravuje člověku život.

 

Jana R., Trutnov

Jsem realista. V mládí jsem přechodila angíny, chřipky. Osvěta tehdy nebyla jako v dnešní době. A dnes na to doplácím. Trápí mne vysoký krevní tlak, trápí mne revma a bolest kloubů. V chladném počasí se kolikrát nemůžu ani hýbat. Zavázat si boty bylo pro mne kolikrát nadlidským výkonem. Koupila jsem si BioBeam 940. Doporučila mi jej moje lékařka. Když jsem se ji totiž zeptala, zda si mám koupit v lékárně nějaké přípravky na klouby, řekla mi, že podmínkou takovéto doplňkové léčby je jejich dlouhodobé užívání a v podstatě v maximálních dávkách. Lékařka mi řekla. Paní Jano, pokud opravdu uvažujete o investici do něčeho, co by vám mohlo doma pomoci – kupte si v lékárně a nebo v prodejně zdravotnických potřeb přístroj BioBeam 940. Já ji poslechla a rozhodně nelituji. Svítím si denně u televize a beru to už jako takovou samozřejmost, jako je např. čištění zubů. BioBeam se stal mým nepostradatelným pomocníkem.

 

M.M.

Používám oba přístroje při potížích.S BioNase jsem velmi spokojená, při alergické rýmě mi výtok z nosu zastaví a nemám již nyní tak často potíže s dutinami. Použila jsem jej i na zánět středního ucha, urychlilo se mi hojení, i když jsem musela sice jít k ušnímu lékaři.Velmi se mi osvědčil při vyrážkách, bodnutí hmyzem a zejména v hojení dásní při nošení zubní protézy, nebo zánětu v krku. Pokud jej použiji hned vpočátku, tak zabere.Bio-beam 940 používám jak proti bolesti třeba krční páteře, tak i páteře a kloubů, šlach a svalů.Má dosah jen 3cm na šířku, tak jej používám při větších revmatických bolestech po 5-ti až 10-ti minutách v obou pulzích za sebou na bolestivých místech. Bolest ustoupí tak na ty 4 hodiny , ale zcela ji nevyléčí, aplikace se musí pořád dokola alespoň 2x týdně opakovat. Stalo se že jsem měla i několik měsíců od bolesti pokoj, ale pak mne noha a kloub i koleno začalo znovu bolet, když jsem přístroj neaplikovala.Asi to léčí záněty.Přesto oba přístroje doporučuji těm, kteří mají bolesti, ušetří si žaludek pojídáním léků

 

R. Mikyskova

Dobry den, koupila jsem BioBeam™ 660 babicce na bercove vredy. Mela je nekolik mesicu, byly velmi bolestive, doporucena lecba lekarem nepomahala. Po mesici uzivani BioBeam™ 660 se strupy slouply a bolest zmizela... Chtela jsem vam velmi podekovat a doufam, ze vase vyrobky pomohou hodne lidem... V rodine se chystame zkusit BioBeam™ 940 na bolesti patere, kycle apod.

 

V. Fürbach, 66 let

Mohu prohlásit, že jsem s přístroji velmi spokojen. Postupně jsem si pořídil přístroje Biobeam 940, Biobeam 660 a BioStick. BioStick mi velmi pomohl při paradentóze. Ošetřující lékař mi neustále tvrdil, že zuby musí ven, že je již vše napadeno paradentózou, ale po aplikaci přístrojem BioStick a za pomoci Biobeam 660 při další návštěvě již toto neshledal. Velmi dobré zkušenosti mám s Biobeam 660 např. při kašli , rýmě, zánětu průdušek, neboť již po velmi krátké aplikaci příznaky mizí. To samé je při mých studených končetinách, po krátké aplikaci dochází k lepšímu proudění krve a tedy oteplení končetin. Biobeam 940 používám na začínající artrózu v kolenou a na bolesti při změnách počasí ve zlomenině kotníku (1971) a opět je účinek velmi vynikající. S přístroji jsem po všech stránkách velmi spokojen a přeji vám ve vašem úsilí ještě větší úspěch.

 

Z. Měšťan, 75 let

S přístrojem Biobeam 940 jsem velmi spokojen. Na klouby a stím spojené pohybové obtíže mi pomáhá. Dost s ním experimentuji ho na různé podobné potíže. Mám s léčbou světlem této vlnové délky zkušenosti v dřívějších letech jsem se podílel na výrobě HE-NE laserů, které se požívají ve zdravotnictví.Přístroj používám, když se něco ozve a zabolí, vím že ho mám a můžu ho použít. Používáme ho oba já i moje žena, ale bez něj bych nechtěl být.Přeji hodně úspěchů v zajímavé práci.

 

J.B. 82 let, Jičín

Přístroj používám při léčbě pohybového aparátu, artrózy, bolesti kloubů a bolesti páteře. Jsem velmi spokojen neboť účinky přístroje jsou takřka okamžité a bez užití prášku, proti bolesti. Přístroj jsem zakoupil ji pro rodinu své dcery, která je velice spokojena s výsledky použití.
Přístroj používám denně. Výsledky jsou velmi dobré a jsem velice spokojen. Spotřeba prášků výrazně poklesla rovněž ji spotřeba peněz. Ušetřil jsem. Přístroj mohu všem vřele doporučit. Společnosti Drixon group přeju spoustu spokojených zákazníků. Držím vám pěsti.

 

B.S., Brno

Jsem velice potěšena že vám mohu tento dopis psát. Již dlouho jsem trpěla nesnesitelnou bolestí pravého kolene (mám artrózu), která se neustále stupňovala až jsem nebyla schopna se téměř vůbec pohybovat a když tak jenom o holi. Užívala jsem spoustu léků, používala masti, chodila na obstřiky ale nic nezabíralo a když zabralo tak jen na krátkou dobu. Minulý rok na jaře mi můj lékař sdělil, že budu muset postoupit operaci (že mi tam dají nový kloub), že stav je už velmi špatný. S operací jsem byla smířena , ale nejbližší termín rok 2006. Ještě dlouhé čekání. Syn pátral na internetu jestli nejsou další možnosti léčby a nalezl tam BioBeam 940. Byla jsem tak zoufalá, protože to byla strašná bolest, že jsem mu řekla ať to objedná i když to stálo 6000Kč. Přístroj nám do dvou dní přišel a já začala s používáním třikrát denně po 15 minutách. Musím vám říct, že jsem opravdu po dlouhé době začala být zase usměvavá, neboť asi po 6 aplikacích bolest značně ustoupila a já se mohla začít alespoň trošku pohybovat. Asi po 14 dnech kdy jsem pravidelně každý den prováděla léčbu jsem byla ve stádiu kdy jsem o bolesti téměř nevěděla. Dnes přístroj používám pouze pokud začínám pociťovat bolest.Když jsem byla na kontrole, můj lékař byl překvapen výrazně zlepšeným stavem. Tímto bych vám chtěla velmi poděkovat a říct že Biobeam 940 nemá hodnotu 6000 Kč, ale hodnotu která nejde vyčíslit jsem šťastná ,že nemusím prožívat celé dny s bolestí a slzami v očích.

 

Ludmila 67let, okr. Vsetín

V březnu 2006 jsem si u vás zakoupila přístroj Biobeam 940. Chtěla bych vám poděkovat za tento přístroj, který mi velmi pomohl. Léčím se na coxarthrosis III. Stupně kyčelního kloubu a coxarthrosis II. Stupně obou kolenních kloubů. Tyto potíže již trvají skoro 10 let. Nyní používám Biobeam 2 x denně po 20 minutách a bolesti se snížily natolik, že mohu jezdit na kole a chodit o jedné holi. Biobeam mi pomáhá při jakékoliv bolesti z námahy ( např. při mytí oken bolest ramene ) Bolavé místo osvítím 10 minut a bolest mizí. Ještě jednou vám děkuji a doporučuji používání lampy BioBeam všem, kteří mají stejné problémy jako já.

 

  


Nákupní košík

počet položek0 ks
Cena celkem0 Kč
zobrazit nákupní košík

LETMO Z E-SHOPU

 

 BIOSTICK

efektivní pomocník při léčbě problémů v dutině ústní (afty, opary, Herpes, rány po vytržených zubech, zápach z úst, paradentóza...)

 

 

 

 

 BioBeam 940BIOBEAM 940

Účinný, dlouhodobě celosvětově ověřený lékařský přístroj i pro domácí použití, určený pro léčbu pohybového aparátu, artrózy, revmatismu, bolesti zad, kloubů, šlach a svalů...

 

Biobeam

BIOBEAM 660

Účinný, dlouhodobě celosvětově ověřený lékařský přístroj i pro domácí použití, určený pro léčbu kožních problémů, bércových vředů, jizev, otevřených ran...

zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových produktech, akcích, soutěžích a slevách

objednat zrušit

BioBeam™ TV

Biobeam TV

Proč nakupovat u nás

  • Stabilní firma
  • Široký sortiment
  • Spokojení zákazníci
  • Záruka na vybrané zboží až 6 let

Pomoc při léčbě

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reference

Reference - Petra Vachníková

DNEŠNÍ DEN

Dnes je:
Pátek, 27.leden 2023

Dnes má svátek: Ingrid
Zítra má svátek: Otýlie

A A A

Zvětšit písmo